П’ять рішень, які повинен прийняти кожен студент перед початком навчання

Навчання в коледжі та університеті може стати одним із кращих моментів вашого життя. Там дізнаєшся, що таке незалежність, отримуєш новий досвід, будуєш дружні стосунки, які не закінчуються після отримання дипломів.

Якщо ви навчаєтеся в коледжі або університеті чи збираєтеся вступати, ми хотіли б звернути вашу увагу на кілька дуже важливих рішень, які вам доведеться прийняти в цей період життя. Вони можуть визначити те, якими ви вийдете з учбового закладу: сильнішими духовно чи слабшими, а, можливо, ви навіть більше не будете вірити в Христа.

Незалежно від нашого вибору, будемо пам’ятати, що в кінцевому рахунку Бог може змінити нашу ситуацію. Віруйте в Нього, шукайте Його допомоги і прислухайтеся до засторог.

Ви вільні, самостійні, вас ніхто не контролює. Ви в перший раз відчули смак абсолютної свободи. Чи встановите ви для себе межі дозволеного і візьмете відповідальність за самого себе?

Ви зустрінете людей самих різних вірувань і поглядів. Вам захочеться приймати їх такими, якими вони є, і цінувати відмінності. Чи будете ви відстоювати свою віру, якщо це буде потрібно?

У вас виснажливий розклад і безкінечна кількість завдань, які потрібно виконати. Ви намагаєтеся все встигнути, бути організованими і систематичними. А де ж у всьому цьому Бог?

Навчання навчанням, а в студентському житті багато веселощів. Це час, коли ми стаємо дорослими і пробуємо щось нове. Що виберете ви і чому?

Як і в будь-якому новому оточенні, коли ви починаєте все з нуля, вам потрібно буде знайти друзів. Ви можете почуватися самотньо, тому що опинилися в чужому місті або просто тому, що у вас не вийшло ні з ким познайомитися. Чи будете ви шукати церкву або групу віруючих, частиною якої можете стати?


Перекладено та розміщено з дозволу служіння. © YMI, 2021. Спочатку опубліковано YMI англійською мовою: ymi.today/2016/10/5-choices-every-student-entering-university-must-make/.