AlongTheRoad

Проходячи дорогами Святої землі, Христос часто викладав Своїм учням уроки, які дійшли до нас через Боже Слово. Однак, оскільки ми живемо зовсім в інший час і в іншому місці, нам буває складно зрозуміти деякі паралелі, пов’язані з оточуючою їх місцевістю, які Він приводив у Своїх прикладах.

У серії “Шляхом Христа” мандрівник, викладач і дослідник Джон А. Бек (Джек) показує, як навколишня природа ставала відправною точкою для уроків Христа. Представляємо вашій увазі серію програм про життя і служіння Ісуса, починаючи з Його народження в місті Віфлеємі.

Автор проведе вас через місця, про які ви читали у Святому Письмі. Пройдіть разом із ним по Святій землі і подивіться, як він оживляє для вас ці біблійні історії.

ПРО АВТОРА

Д-р Джон А. Бек (Джек) – мандрівник, вчений, викладач, письменник, професор географії та археології, має ступінь доктора з теології та Старого Заповіту в Міжнародному університеті Trinity і періодично викладає на факультеті Єрусалимського університетського коледжу в Ізраїлі. Його пристрасть – зробити біблійну мудрість доступною і зрозумілою всім. Він проводить дослідження в області біблійної географії вже понад шістнадцять років як на Близькому Сході, так і за його межами.

timeline