Ми віримо, що все Писання натхненне Богом, без помилок в оригінальних рукописах, виповнене у Христі, і одкровення нашого створення, падіння, спокутування і відновлення.

 

Ми віримо в єдиного Бога в трьох особах: Отця, Сина і Святого Духа.

 

Ми віримо, що Ісус Христос є повністю Бог і повністю людина, єдиний Син Божий, і досконале одкровення  Отця.

 

Ми віримо в незаймане народження Ісуса, безгрішне життя, жертовну смерть, тілесне воскресіння, піднесення до Отця, і тріумфальне повернення.

 

Ми віримо, що в результаті гріхопадіння, ми потребуємо спасіння від гріха і вічної смерті. Бог милостиво дарує  це спасіння через Ісуса, який Єдиний примиряє всіх, хто покається в гріхах і увірує  в Нього.

 

Ми віримо, що через Святого  Духа ми, засуджені за гріх та проводимось, через покаяння і нове народження в Божу родину, щоб жити і рости в Христі, в довірі Богу, і в любові до інших людей.

 

Ми віримо, в єдину церкву, котра складається з помісних церков, побудована з усіх, хто у Христі, і кому разом доручено творити Христових послідовників із всіх народів.

 

Ми віримо в повернення нашого Господа, щоб принести повноту Свого царства, щоб судити живих і мертвих, і відновити мир і радість Його творіння.