Погляд на життя

Серія “Погляд на життя” – це брошури, які допомагають “розпочати розмову”. Вони присвячені актуальним темам і хвилюючим питанням. Брошури підходять для спілкування з людьми, які нічого не знають про Ісуса Христа й Біблію. Вони написані простою, звичною мовою, щоб познайомити читачів зі справжньою і дієвою надією Євангелія.

Брошури серії “Погляд на життя” допоможуть вам вести відверті бесіди з друзями й родичами про те, Хто такий Ісус Христос і що Він зробив для них.

Доступні брошури

11 причин радіти холостяцькому життю

Для кожного періоду життя у Бога є для нас особливі благословіння. Автори цієї брошури вказують на частину переваг, якими володіють несімейні люди. Адже життя християнина при будь-якому розкладі може бути повноцінним і радісним!

Як залишитися в живих?

Ніхто не хоче говорити про смерть, але одного разу кожному доведеться з нею зустрітися. Люди зазвичай не думають про смерть, хіба що на похоронах. Але це не робить її менш реальною! “Як залишитися в живих?” – це брошура для благовістя. Написана доступною мовою, незвично оформлена, вона допоможе вам ділитися вічною надією з іншими людьми (особливо з молоддю).

РІЗДВО –  це все про сім’ю

Дивно, але правда: хоча ми були ворогами Бога, Він послав Свого Сина померти за нас, щоб зробити нас частиною Своєї сім’ї. Він назвав нас Своїми дітьми, які будуть з Ним і в вічності. Це справжній сенс Різдва. Коротка, але така, що змушує задуматися, брошура прекрасно підходить для того, щоб спонукати ваших друзів і знайомих поміркувати, що таке Різдво і Ким же насправді є Ісус.

ДОПОМОЖІТЬ! Я боюся завтрашнього дня

У вас є невіруючі друзі й родичі, які страждають від неспокою та тривоги? Завтрашній день готує ще більше причин для стресу? Брошура “Допоможіть! Я боюся завтрашнього дня” – це чудовий спосіб зав’язати розмову з такими людьми і поділитися любов’ю та вірою. Брошура не пропонує швидке вирішення проблеми, але розповідає читачам про зміну, яку робить Господь Ісус з усіма нашими “завтра”, незалежно від того, що вони несуть із собою.