Погляд на життя

Серія “Погляд на життя” – це брошури, які допомагають “розпочати розмову”. Вони присвячені актуальним темам і хвилюючим питанням. Брошури підходять для спілкування з людьми, які нічого не знають про Ісуса Христа й Біблію. Вони написані простою, звичною мовою, щоб познайомити читачів зі справжньою і дієвою надією Євангелія.

Брошури серії “Погляд на життя” допоможуть вам вести відверті бесіди з друзями й родичами про те, Хто такий Ісус Христос і що Він зробив для них.

Доступні брошури

Нестаріюча історія

Різдвяна історія ніколи не застаріє. Радість свята ніколи нам не набридне. А любов Бога не вичерпається! Давайте ще раз перечитаємо найпрекраснішу історію про Божу любов до людей, про любов до тебе особисто!

Як знайти роботу моєї мрії?

Чому багато хто з нас проводить більшу частину свого життя в пошуках роботи своєї мрії? І чи дійсно вона існує? Чи потрібно нам шукати щось ще, щоб знайти значущість, задоволення і безпеку? Якщо ви знаєте того, кого хвилюють подібні питання, цей буклет допоможе їм зрозуміти, що рішення проблеми – не в професії, а в Особистості.

Великдень: про що ця історія?

Багато людей не розуміють, яке відношення до них мають великодні події. Вони вважають їх нудними, застарілими або вигаданими. Але все це не так! Цей переказ біблійної історії показує таким людям, можливо, вперше в їхньому житті, що ж насправді сталося того дня, коли був розп‘ятий Ісус. Допоможіть їм усвідомити, що кожному потрібно прийняти рішення про ставлення до особистості та служіння Ісуса Христа.

11 причин радіти холостяцькому життю

Для кожного періоду життя у Бога є для нас особливі благословіння. Автори цієї брошури вказують на частину переваг, якими володіють несімейні люди. Адже життя християнина при будь-якому розкладі може бути повноцінним і радісним!

Як залишитися в живих?

Ніхто не хоче говорити про смерть, але одного разу кожному доведеться з нею зустрітися. Люди зазвичай не думають про смерть, хіба що на похоронах. Але це не робить її менш реальною! “Як залишитися в живих?” – це брошура для благовістя. Написана доступною мовою, незвично оформлена, вона допоможе вам ділитися вічною надією з іншими людьми (особливо з молоддю).

РІЗДВО –  це все про сім’ю

Дивно, але правда: хоча ми були ворогами Бога, Він послав Свого Сина померти за нас, щоб зробити нас частиною Своєї сім’ї. Він назвав нас Своїми дітьми, які будуть з Ним і в вічності. Це справжній сенс Різдва. Коротка, але така, що змушує задуматися, брошура прекрасно підходить для того, щоб спонукати ваших друзів і знайомих поміркувати, що таке Різдво і Ким же насправді є Ісус.

ДОПОМОЖІТЬ! Я боюся завтрашнього дня

У вас є невіруючі друзі й родичі, які страждають від неспокою та тривоги? Завтрашній день готує ще більше причин для стресу? Брошура “Допоможіть! Я боюся завтрашнього дня” – це чудовий спосіб зав’язати розмову з такими людьми і поділитися любов’ю та вірою. Брошура не пропонує швидке вирішення проблеми, але розповідає читачам про зміну, яку робить Господь Ісус з усіма нашими “завтра”, незалежно від того, що вони несуть із собою.