Looking 

Deeper booklet series

Серія “Погляд вглиб” пропонує християнам чудове біблійне вчення. Незалежно від того, новонавернений ви чи зрілий християнин, маєте широкий вибір невеликих біблійних статей, які торкаються багатьох важливих тем і питань. Ці брошури читаються швидко і легко; доступно і цікаво пояснюють складні питання. Вони можуть використовуватись як для особистого вивчення, так і для обговорення на заняттях із вивчення Біблії.

Обов’язково стежте за цією сторінкою, оскільки список брошур даної серії постійно поповнюється!

Ви можете прочитати кожну брошуру онлайн на цій сторінці, обравши назву, яка вас зацікавила.

Пам’ятайте, що всі брошури служіння “Хліб Наш Насущний” доступні й розповсюджуються безкоштовно!

Доступні брошури

Чи можу я бути прощеним?

Кожен із нас робив у житті помилки − великі та малі. Але в Біблії сказано, що кожен, хто щиро навернеться до Бога і попросить вибачення у Нього, отримає повне прощення. Ви можете дізнатися, що означає бути прощеним Господом і жити оновленим життям.

Чи можна довіряти Біблії?

У сучасному світі багато хто переконаний, що Біблія – стара недотепна книжка. Це не більше, ніж поєднання міфів, казок і дитячих оповідань, багаторазово переписаних за минулі тисячоліття. Чи існують хоч якісь докази того, що Біблія є достовірною книгою?

Чи дійсно Ісус повстав із мертвих?

Чи це правда, що Ісус воскрес? Для більшості віруючих відповідь проста: так, звичайно. А якщо ми проведемо серйозне дослідження цього питання? Прочитайте докази і впевніться в перемозі Ісуса над смертю!

Як впоратися зі своїм гнівом?

Часом гнів буває вибуховим і агресивним, а іноді змушує нас замкнутися в собі. Незалежно від того, як ми реагуємо на події, всім нам доводиться гніватися. Як дізнатися, який гнів є правильний, а який – неправильний. Що в Біблії говориться про гнів, і як ми повинні справлятися з ним?

Як ви читаєте Біблію?

Читання Біблії – не проста річ, як це може здатися на перший погляд. Її сторінки сповнені дивними, незвичними оповіданнями, ситуаціями та обставинами. Як знайти правильний підхід до читання текстів Святого Письма й застосовувати прочитане у повсякденному житті?

Смерть – це кінець?

У той момент, коли Ісус вийшов із могили, все змінилось. Але що нам сьогодні дає воскресіння Христа? Відкрийте для себе ту впевненість, яку дарує нам Бог стосовно нашого майбутнього воскресіння і життя, що чекає на нас за порогом смерті!

Хіба це нормально, коли не все гаразд?

У всіх нас є слабкі сторони і проблеми. Але питання полягає в тому, чи хочемо ми визнати це. Буклет “Хіба це нормально, коли не все гаразд?” є нагадуванням про те, як Бог використовує наші слабкості, щоб показати Свою силу, могутність, любов і турботу.

 Ще лише раз – і більше не буду…

Це коротке дослідження ґрунтується на тому, що говориться в Слові Божому про залежність, її причину, способи звільнення, а також про надію для всіх тих, хто потрапив у пастку своїх пристрастей.

Привітне ставлення до чужинців.

Брошура “Привітне ставлення до чужинців” досліджує Боже ставлення до людей, які здаються дивними і чужими. Вона нагадує, що християни − теж “мандрівники” в цьому світі, і дає поради, як на ділі любити таких людей. Ця брошура допоможе вам зрозуміти, чому маємо гостинно відноситись до “чужинців” у церкві і суспільстві.

“Що

Сотник, який став свідком смерті Ісуса Христа, вигукнув: “Воістину це був Син Божий!” Що привело його до такого висновку, який суперечить очевидній позиції влади, що наказала стратити Христа? Які моменти в подіях, що супроводжували арешт, суд і страту Ісуса Христа, змогли змінити точку зору воїна, здатного без коливань позбавляти життя тих, кого він вважав ворогами?

В чому справжня сутність Різдва?

Інколи ми розглядаємо Різдвяну історію як черговий привід запросити людей до церкви. Але справжня сутність цих подій може примусити замислитись навіть тих, які давно увірували в Христа. У чому ж сенс Різдва? Ця брошура занурить вас у реальну атмосферу, яка супроводжує прихід Ісуса Христа в цей світ; змусить переосмислити деякі деталі, які часто зникають із поля зору. Ісус Христос народився в хліві серед домашніх тварин не для того, щоб просто доставити нам радісні хвилини. Він народився як Агнець Божий, щоб вмерти за нас.

Яка роль Святого Духа?

Тема Святого Духа – предмет багатьох суперечок у церквах. Проте в Біблії чітко роз’яснюється, ким є Дух Святий і що Він робить у нашому житті. Відкрийте для себе істину про сенс, ціль та роль обіцяного нам “Помічника”.

Ким є Ісус?

Віра в те, що Ісус Христос є Бог, лежить в основі християнського віровчення. Але це твердження для багатьох здається безглуздим. Відкладемо в сторону те, що, на нашу думку, ми знаємо, і те, що нам коли-небудь розповідали друзі або батьки, і спробуємо розібратися, хто ж такий Ісус?

Що таке церква?

Апостол Павло говорить, що через Церкву оголошена “найрізніша мудрість Божа”. Як це може бути? Адже в церквах доволі багато стражденних і недосконалих людей! У цій брошурі ви зможете дізнатися, що говориться в Слові Божому про Церкву та її призначення.

Чому Бог не відповідає на мої молитви?

Апостол Павло говорить, що через Церкву оголошена “найрізніша мудрість Божа”. Як це може бути? Адже в церквах доволі багато стражденних і недосконалих людей! У цій брошурі ви зможете дізнатися, що говориться в Слові Божому про Церкву та її призначення.

Важливість вчення про Трійцю.

Християни вірять в єдиного Бога, Який являє Себе в трьох Особах: Отець, Син і Дух Святий. Як це поєднати? Чи варто намагатися зрозуміти ідеюТрійці, і наскільки це важливо для наших відносин із Богом? Давайте спробуємо дати відповіді на ці питання, керуючись текстами Святого Письма.

Якою має бути моя реакція на тероризм?

Простої відповіді на постійно зростаючу загрозу тероризму немає. Як вести себе християнам? Ховатися від страху? Чи об’єднатися у праведному гніві та загальному осуді таких жахливих дій? Виходячи зі свого недавнього досвіду, автор брошури розмірковує про те, як відповідати на терор і звертатися до його жертв з дивовижною, неосяжною Божою любов’ю, що викликає тремтіння.