Різдво

Для багатьох із нас зимові свята – це час веселощів, казкової атмосфери та смачної їжі. А різдвяна історія стає просто частиною загального святкування. Але насправді народження Христа не призначалося для того, щоб просто дати нам гарний настрій. Реальність цієї події змінює багато чого. Бажаємо вам христоцентричного Різдва!

У нас є різдвяні видання, які допоможуть вам задуматися про чудесну істину Різдва і поділитися нею із друзями та рідними. Прочитайте або скачайте дані брошури. Нехай Господь рясно благословить вас і ваших близьких!

Різдвяні матеріали:

Різдво – це більше ніж святкування народження Ісуса Христа. Це символ надії.

Брошура “Світло для світу: радісне сяйво Різдва” складена за книгою Дена Шеффера “У пошуках справжнього Різдва”, нагадує про істинну велич народження Спасителя, а також про важливість очікування Його славного повернення. Ви дізнаєтеся, як відчувати диво Різдва кожен день, зберігаючи яскраве сяйво Світу в своєму серці.

Читати онлайн

В чому справжня сутність Різдва?

Інколи ми розглядаємо Різдвяну історію як черговий привід запросити людей до церкви. Але справжня сутність цих подій може примусити замислитись навіть тих, які давно увірували в Христа. У чому ж сенс Різдва? Ця брошура занурить вас у реальну атмосферу, яка супроводжує прихід Ісуса Христа в цей світ; змусить переосмислити деякі деталі, які часто зникають із поля зору. Ісус Христос народився в хліві серед домашніх тварин не для того, щоб просто доставити нам радісні хвилини. Він народився як Агнець Божий, щоб вмерти за нас.

Читати онлайн

[ Інші брошури серії “Погляд вглиб”]