Великдень: більше, ніж ланцюг подій

Після гріхопадіння Бог почав здійснювати дивовижний план з повернення нас до життя через смерть і воскресіння Ісуса Христа. Впродовж усього Старого Заповіту ми знаходимо багато пророцтв і подій, які сповіщають про шлях Христа на хрест. А також подробиці того, як Він помре і воскресне, тим самим відкриваючи всім віруючим шлях до спокути і вічного життя з Ним.

Те, як Христос виконав давні пророцтва, показує нам не тільки дивного та вірного Бога, Якому ми служимо, а й те, що наш Бог – Творець історії. Його план спасіння почав виконуватися від початку існування світу і звершується донині. Це надає нам рішучості довіритися Спасителю, чекаючи Його другого приходу.

У ці Великодні свята давайте більше поміркуємо про великого, вірного та всезнаючого Бога, щоб глибше проникнути в Його план спасіння.

 

Ісус буде відкинутий народом

Пророцтво: Ісаї 53:3
Виконання: Івана 1:10-11

Багато людей відкинули Його, але тих, які вірою прийняли Його у свої серця, Він зробив членами Своєї сім’ї – Божими дітьми.

 

Ісус буде мовчати перед обвинувачами

Пророцтво: Ісаї 53:7
Виконання: Матвія 27:12-14

Ісус не захищався, а добровільно вирішив зійти на хрест. Для світу це було безумство, а для віруючих – прояв Божої сили та любові.

 

Руки та ноги Ісуса будуть пробиті

Пророцтво: Ісаї 53:5
Виконання: Івана 20:25-27

Пробиті руки та ноги Ісуса стали відмітним знаком Його сутності та Його смерті. Після воскресіння сліди від ран залишилися на Його тілі. Учням з’явився не привид, а живий Спаситель!

 

Ісус буде піднесений на хрест

Пророцтво: Числа 21:9
Виконання: Галатів 3:13

За допомогою мідного змія Бог повертав ізраїльтян до життя. Так само й Ісус був піднятий на хрест, щоб кожен, хто подивиться на Нього й повірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

 

Ісус віддасть Свого духа в Божі руки

Пророцтво: Псалом 30:6
Виконання: Луки 23:46

Ісус покладався на Бога Отця аж до самої смерті. Коли Він віддав Богові духа, завіса між Богом і людиною розірвалася надвоє. Людство отримало життя через Його смерть і воскресіння.

 

Ісус не залишиться в могилі, а воскресне з мертвих

Пророцтво: Ісаї 53:11
Виконання: Дії 2:24

Ісус переміг смерть і з’явився в славі. Смерть не змогла Його утримати, як не втримає і тих, хто вірує в Нього.

 

Христос сяде праворуч Бога

Пророцтво: Псалом 109:1
Виконання: Дії 2:34-35

Христос добровільно упокорив Себе і постраждав за нас, тому Бог звеличив Його над усім світом.

 

Оформлення: YMI х Malcolm Qwah

Перекладено та розміщено з дозволу служіння. © YMI, 2021. Спочатку опубліковано YMI англійською мовою: ymi.today/2020/04/easter-more-than-a-series-of-events/.