Хто, як не ми?

Христос залишив своїм послідовникам велике доручення, яке записане в книзі Дії апостолів 1:8:

“Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете… аж до останнього краю землі”. Служіння “Хліб Наш Насущний” прагне своїми матеріалами донести мудрість Біблії до кожного. Для досягнення цієї мети ми розповсюджуємо книгу для щоденного читання “Хліб Наш Насущний”, як корисний інструмент якісного проведення часу з Богом.

У цьому році в нас була чудова можливість приєднатися до конференції для молодих служителів “Живий Рух”, яка проходила у Львові 10-11 травня. На цю зустріч приїхали 1500 учасників, були запрошені десятки ресурсних служінь. Під час конференції розглядалися такі питання: “Хто я?”, “Хто вони?”, “Хто Він, наш Господь?”, “Хто, як не ми?”

Щоб допомогти молодим служителям і тим, хто планує ними стати, більше поміркувати над цими питаннями, ми представили ряд матеріалів: буклети серії “Духовні відкриття” та “Погляд вглиб”, книги серії “Спеціальне видання”, а також річне видання книги “Хліб Наш Насущний”. Ми віримо, що ці матеріали допоможуть правильно планувати свій особистий час і з посвятою служити Господу кожному, хто їх отримав.

Давайте разом молитися за молодих служителів, щоб вони ревно і з радістю несли Боже Слово до кожного, хто ще не прийняв Ісуса своїм Спасителем, а також були прикладом і підтримкою братам і сестрам у Христі.