Серце Євангелія

Від Вербної неділі до Великодньої неділі ми можемо прослідкувати шлях Ісуса, що веде Його до хреста. Це знайома, але дуже важлива історія, у якій описується величезна любов Бога до Свого народу, і те, на який подвиг Він піде, щоб врятувати нас від гріхів.

ВЕРБНА НЕДІЛЯ

У неділю, за тиждень до Великодня, Ісуса зустрічають у Єрусалимі з пальмовим віттям і розстеленим одягом на дорозі. Люди прославляли Ісуса як Спасителя і Царя. Це також є своєчасним нагадуванням нам: відкрити свої серця і схилитися перед Ісусом, нашим Царем.

 

ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР

У ніч, коли Господь Ісус був виданий, Він омив ноги Своїм учням, розламав хліб, взяв вино і дав їм. Це свідчило про ламання Його тіла, пролиття Його крові й жертовну любов до нас. Сьогодні ми приймаємо участь у Вечері Господній, проголошуючи Його смерть і згадуючи Його дорогоцінну жертву на хресті за нас. Чи наповнюються наші серця вдячністю і хвалою Тому, Хто віддав Своє життя, щоб ми могли жити?

 

СТРАСНА П’ЯТНИЦЯ

Як тільки Ісус зробив останній подих і віддав Свого духа на хресті, завіса в храмі роздерлася надвоє, зверху донизу. Його смерть стала ціною, яку ми повинні були заплатити за наші гріхи, і дала нам відкритий і вільний доступ до Бога. Тільки через Ісуса Христа ми маємо шлях до Отця і можемо возз’єднатися з Ним. Пам’ятаймо про це кожного разу, коли сповідуємо свої гріхи, славимо Бога і звертаємося до Нього.

 

СТРАСНА СУБОТА

Терновий вінок. Цвяхи, якими прибили Ісуса до хреста. Напис над Його головою. І хрест. Що все це означає для вас?

Ісус був готовий витерпіти за нас біль, сором і знущання. На Ньому був терновий вінок, який Він не заслужив. Після того, що Він зробив для нас, чи будемо ми непохитними в переслідуваннях за Нього і чи будемо соромитися триматися Євангелія?

 

Це наш гріх прибив Його туди. Проте, завдяки Його ранам на руках і ногах, ми зцілені. Що б ви хотіли прибити до хреста, аби повернутися до життя з надлишком, яке обіцяє Бог тим, хто кориться Йому?

 

“Цар Юдейський” – це був напис знущання над Ним, але це дійсно було правдою. Сьогодні Ісус – Цар не тільки юдеїв, але й язичників, включаючи всіх нас. Чи віддали ви Йому законне місце у своєму серці як Царю?

 

Хрест, який використовувався для покарання злочинців, тепер є символом спасіння і благодаті. Завдяки Ісусу Христу значення хреста змінилося назавжди. Знаючи, що з моменту гріхопадіння людини в Божому плані було наше спасіння через жертву Його дорогоцінного і улюбленого Сина, як ще ви можете відповідати на це, окрім поклоніння і вдячності?

 

ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

Його перемога над смертю доводить те, Ким Він являється – Богом. Його воскресіння свідчить про величезну силу Бога. Його переможне воскресіння показує, що Він виконав те, що обіцяв. Господь Ісус також пообіцяв повернутися знову. Ця славна обіцянка надії варта того, щоб будувати наше життя на ній. Давайте служити Йому з любов’ю і послухом, чекаючи Його повернення.


Перекладено та розміщено з дозволу служіння. © YMI, 2021. Спочатку опубліковано YMI англійською мовою: ymi.today/2018/03/the-heart-of-the-gospel/.