10 причин вірити Біблії

Наше життя оточують вимоги релігійних авторитетів: священних книг, духовних лідерів і численних традицій. Але Біблія заявляє, що вона стоїть окремо від всього цього й займає особливе місце. Заради самих себе ми повинні ретельно досліджувати ці заяви, щоб знати, як до них ставитися. Пропонуємо десять аргументів, що показують, чому Біблії можна довіряти.

ВИ НЕ САМОТНІ, якщо Вам не дають спокою питання про те, чи можна довіряти Біблії. У Святому Письмі, так само як і в усьому тому, що нас оточує, є таємниці. Але якщо Біблія є тим, що вона сама говорить про себе, вам не потрібно намагатися самому розібратися у всіх “за” і “проти”. Христос обіцяв допомогти всім, хто хоче пізнати істину про Нього і Його вчення. Головний герой Нового Завіту Ісус Христос сказав: “Коли хоче хто волю чинити Його, той довідається про науку, чи від Бога вона, чи від Себе Самого кажу Я” (Івана 7:17).

Зміст:

  1. Її відвертість
  2. Її збереження
  3. Її заяви про себе
  4. Її чудеса
  5. Її єдність
  6. Її історична і географічна достовірність
  7. Підтвердження Христом
  8. Її пророча точність
  9. ЇЇ актуальність
  10. Її здатність змінювати людей

Щоб зрозуміти Біблію, дуже важливо знати, що її головна мета зовсім не в тому, щоб ми її просто читали. Кожна істина Писання підводить нас до того, що нам потрібне прощення, яке може дарувати тільки Христос. Святе Письмо вказує на важливість того, щоб у нас перебував Дух Божий. Саме для цього і дана людям Біблія.