10 причин вірити, що Бог став людиною

Кожне Різдво люди святкують народження Ісуса Христа. І при цьому багато з тих, хто святкує, сумніваються в значущості цієї події. Чи був Ісус просто хорошою людиною? Був Він обдарованим вчителем або таємничим чудотворцем? Тут ми розмірковуємо над доказами того, що Ісус Христос був Богом в людському тілі, а також про те, чому це важливо.

ВИ НЕ САМОТНІ, якщо вам важко повірити у все, що пов’язане з життям Ісуса Христа. Можливо, вам і хочеться визнати Його Сином Божим, але щось не дає зробити цей крок. Коли це дійсно так, будьте впевнені в одному: якщо ви приймете Його, Він прийме вас. Якщо ви приймете від Нього прощення гріхів, вічне життя і синівство Боже, Він стане для вас Спасителем, Наставником і Господом.

Зміст:

  1. Непорочне зачаття
  2. Народження боголюдини було передбачене старозавітним пророком
  3. Ангел сповістив народження Христа
  4. Знамення на небі
  5. Збіг в часі
  6. Христос стверджував, що Він і Отець − одне
  7. Йому вклонялися Його учні
  8. Вороги звинувачували Його в богохульстві
  9. Ісус підтверджував Свої слова чудесами
  10. Він пішов ще величнішим, ніж прийшов

Якщо ви ще не увірували в Ісуса Христа, ми радимо вам уважно прочитати наступні вірші з Нового Завіту: Римлян 3:23 (де сказано, що всі згрішили), Римлян 6:23 (де йдеться про те, що відплата за гріх – духовна смерть, відлучення від Бога) і Римлян 10:13 (де є обітниця, що всякий, хто покличе Ім’я Господа Ісуса, − спасеться).