10 Причин вірити, чому християни бувають несхожі на християн?

Розчарування – частий результат наших зустрічей із людьми, які не відповідають нашим очікуванням. Це стосується і християн. Послідовники Христа іноді далекі від ідеалів нашої власної віри або уявлень спостерігаючого зі сторони світу. Чи можна бути християнином і вести себе не по-християнськи? У буклеті викладено деякі роздуми з приводу цього непростого питання.

ВИ НЕ САМОТНІ, якщо ставите під сумнів щирість деяких віруючих, які поводяться не по-християнськи. Але пам’ятайте, що неправильно вважати їх нехристиянами тільки тому, що їх поведінка в даний момент не відповідає їхнім заявам. Є й хороша новина: Бог рятує людей по благодаті (незаслуженій доброті) тільки на підставі віри в Його Сина (Ефесян 2:8-10).

Зміст:

  1. Розчарування в Бозі
  2. Схильність забувати
  3. Небезпечні відносини
  4. Непоборені звички
  5. Самовпевненість
  6. Відсутність молитви
  7. Безпечність
  8. Зіпсоване серце
  9. Невидимий ворог
  10. Відсутність підзвітності

Гріх, скоєний християнином, не повинен мати жодних вибачень. Але той факт, що Бог рятує людей, які грішать не тільки до, а й після навернення до Нього, безсумнівно, є доброю звісткою. Якщо Бог може врятувати таких людей, то Він може врятувати і вас. Він пропонує прощення і вічне життя всім, хто визнає, що жив без Нього неправильно. Він відкриває двері Свого Царства для всіх, хто повірить, що Христос помер за їхні гріхи і воскрес із мертвих, щоб жити в серцях віруючих у Нього (Римлян 4:5).