10 причин вірити в Бога, Який допускає страждання

Природні лиха. Терористичні акти. Несправедливість. Невиліковні хвороби. Все це пов’язано зі стражданнями і може пробудити в людях питання про любов і доброту Бога, Який допускає таке. У цьому виданні ми розмірковуємо про те, ким є Бог і чому ми можемо довіряти Йому навіть за часів випробувань, яким немає пояснення.

 

ВИ НЕ САМОТНІ, якщо несправедливість і біль життя викликають у вас сумніви в Божій турботі. Але згадайте ще раз про страждання Того, Кому пророк Ісая дав ім’я: “Страдник, знайомий з хворобами” (Ісаї 53:3). Подумайте про Його поранену спину, Його голову, що кровоточила, пробиті цвяхами руки й ноги, Його проткнутий бік, Його агонію в саду і Його відчайдушний крик. Задумайтеся над словами Христа про те, що Він страждав не за Свої гріхи, а за наші. Щоб дати нам свободу вибору, Він дозволив нам страждати, але Він Сам сплатив найвищу ціну й перетерпів найжорстокіший біль за всі наші гріхи (2 Коринтян 5:21; 1 Петра 2:24).

Зміст:

  1. Страждання походить від свободи вибору
  2. Біль може попередити нас про небезпеку
  3. Страждання розкриває наші серця
  4. Страждання приводить нас до порогу вічності
  5. Біль послаблює нашу прив’язаність до цього життя
  6. У стражданнях ми починаємо довіряти Богу
  7. Бог страждає разом із нами
  8. Божа втіха більша за наші страждання
  9. У тяжкі часи ми знаходимо один одного
  10. Бог може обернути страждання нам на благо

Він помер, щоб заплатити за нашу провину, і ті, хто вірять в Його викупну смерть і воскресіння, будуть врятовані (Римлян 10:9-10). Прощення і вічне життя, яке пропонує Христос, не є нагородою за наші зусилля, а даються даром всім, хто прийме свідоцтво Біблії і повірить в Нього.