Майкл бажав, аби його смертельно хвора дружина відчула мир, який він отримав через стосунки з Богом. Він говорив їй про віру, однак вона була байдужа. Одного дня, оглядаючи місцевий книжковий магазин, його увагу привернула книга під назвою “Боже, Ти тут?” Не знаючи, як відреагує на книгу дружина, він декілька разів заходив і виходив із магазину, а потім все-таки купив її. На подив, дружині книга сподобалася.

Книга торкнулася її, і вона також почала читати Біблію. Через два тижні дружина Майкла померла у мирі з Богом і з впевненістю, що Він ніколи її не залишить і не покине.

Бог, закликавши Мойсея вивести народ із Єгипту, не обіцяв йому силу. Натомість Він пообіцяв Свою присутність: “Я буду з тобою” (Вих. 3:12). Ісус Христос в останній промові до учнів перед Своїм розп’яттям також пообіцяв Божу вічну присутність, яку вони отримають через Святого Духа (Ів. 15:26).

Бог різними засобами може допомогти нам пройти життєві труднощі, наприклад, надаючи матеріальний комфорт, зцілення або негайне вирішення проблем. Іноді Він це дає. Однак Його найкращим даром є Він Сам. Це найбільша втіха, яку ми маємо. Що б не трапилося в житті, Господь буде з нами, ніколи не залишить і не покине.