Духовні відкриття Category: Християнське вчення

За відсутності сумніву

Істина Біблії

Багатьом людям важко поєднати в своєму розумінні науку і чудеса, які описані в Біблії. Проте наука і Біблія не суперечать одне одному. Їм обом можна довіряти. Вони повідомляють істину про різні речі.

У цій брошурі письменник Денніс Моулс представляє докази достовірності Біблії та її вістки примирення і благодаті, вказуючи на Ісуса Христа – найпереконливіший доказ істинності християнської віри.

Денніс Моулс  пастор…

Що, якщо це правда?

Хто для вас Ісус?

Це одвічна суперечка: існує Бог чи Його немає? Давайте підемо ще далі й запитаємо: “А Ісус Христос – дійсно Бог?” Від відповіді залежить багато чого. І рішення цієї дилеми має сенс тільки при об’єктивному підході. Розглядаючи факти, записані в Біблії, а також свідоцтва сьогодення, брошура “Що, якщо це правда?” розмірковує над питаннями, які задаємо всі ми. Отже,…

Потойбічне життя

Надія християнської віри

Смерть – це безжалісне нагадування про те, що ми живемо в грішному світі. Вона небажана, холодна і безповоротна. Але чи дійсно це кінець? Чи є у нас надія після смерті? Відповідь: Так!

Християнська віра базується на переконанні, що Ісус Христос воскрес із мертвих, щоб ми могли мати надію вічного життя після нашої смерті на землі. П’ятнадцятий розділ Першого…

Громадяни Царства

Як поєднати земне й небесне громадянство, не йдучи на компроміс із сумлінням і біблійними принципами? Це питання хвилювало віруючих, починаючи з перших століть існування християнства. Брошура “Громадяни Царства” вказує на мудрість Божого Слова і допомагає зрозуміти, що в нашому житті має належати Богові, а що Він довірив уряду.

Дізнайтеся, як ви можете молитися за людей, які перебувають при владі, шанувати їх…

Боже прощення

Без упевненості в прощенні людина дужа обтяжена почуттям вини та жалю.

В брошурі “Боже прощення” автор Мартін де Гаан пропонує мудрі й глибокі поради з Божого Слова, що допоможуть вам дослідити й зрозуміти головні елементи Божого прощення. Відкрийте для себе, як Бог забирає тягар вини й ганьби. Нехай ваше серце наповнять Божа любов, ласкавість, ніжність та милість. Знайдіть в Ньому свободу та…

Світло для світу

Різдво - це більше ніж святкування народження Ісуса Христа. Це символ надії.

Брошура “Світло для світу: радісне сяйво Різдва” складена за книгою Дена Шеффера “У пошуках справжнього Різдва”, нагадує про істинну велич народження Спасителя, а також про важливість очікування Його славного повернення. Ви дізнаєтеся, як відчувати диво Різдва кожен день, зберігаючи яскраве сяйво Світу в своєму серці.

Ден Шеффер - пастор церкви…

Трійця

Дізнайтеся, як благословення Божої благодаті, любові і спілкування з Ним може зробити зміни не тільки у вашому житті, але і в долях інших.

У брошурі “Трійця: благословення Божої благодаті, любові і спілкування з Ним” – витягу із книги Уорена Уірсбі “Будь благословенний”, автор досліджує важливість Божої присутності у нашому житті. Подивіться по-новому на Його обітниці й на те, як їх прийняти. Відчуйте повноту…

Ганьба та велич Голгофи

Жити для Його слави

Як правильно реагувати на життєві проблеми та важкі обставини?

В брошурі “Ганьба та велич Голгофи” Уїльям Краудер пропонує уважніше подивитись на хрест, де принижений Ісус приніс славну жертву, і відкрити своє серце Богові. Сприйняття життя крізь призму Божого серця допоможе тобі бачити в труднощах не просто проблему, але й чудову нагоду навіть через страждання принести Господу найбільшу славу.…

Несподівані риси Божого характеру

Як ви вважаєте?

Якби все відбувалося точно так, як ми того чекали, життя стало б спокійнішим, але разом з тим воно позбавилося б більшої частини своєї чарівності. Якщо ж ми довіримося Богу, Чиї можливості перевершують усяке розуміння і направлені для нашого блага, то пізнаємо Його Таким, Яким і уявити собі не могли.

З брошури “Несподівані риси Божого характеру” ви взнаєте, як розширити…

Як Бог виконує обіцянки?

Чи може Бог розчарувати вас? Чи було у вас почуття, що Він не дотримує слова? А може, вам приходили думки, що Він вчиняє не так, як повинен був? Наприклад, ми знаємо, що Він обіцяв захищати Своїх дітей і піклуватися про них у цьому світі. Проте іноді ці обіцянки здаються пустими, і наше серце наповнюється розчаруванням.

Біблійне дослідження, проведене Куртом де…

Код да Вінчі: факти та вигадки

Відповідь на благання

“Тепер я сумніваюсь у тому, що існує Бог, Ісус та життя на небесах. Будь ласка, допоможіть мені!”. Мабуть, ви вважаєте, що цей відчайдушний зойк спричинила якась жахлива трагедія, що так докорінно змінила погляд людини? Втім, за цим благанням стоїть невинний на перший погляд художній твір.

Романіст Ден Брау у своєму бестселері “Код да Вінчі” виходить за всі межі…

Чи вірять християни в трьох богів?

Мусульмани, іудеї, свідки Єгови і мормони на це питання дадуть відповідь: “Так”. Вони переконані, що традиційне християнське вчення про Трійцю взяте не з Біблії, а дісталося в спадок від багатобожжя грецької та римської міфологій. Чи дійсно це так? Чи все-таки віра в Триєдиного Бога є істинно біблійна? Чи можуть Отець, Син і Дух Святий кожен бути Богом? Чи це три…

Як розпізнати лжевчення

Багато хто приховує свою справжню сутність під маскою релігії, залучаючи за допомогою багатообіцяльних пропозицій тих, хто шукає відповіді на питання душі.

У брошурі “Як розпізнати лжевчення” автор Мартін де Гаан ділиться біблійною мудрістю, а також досвідом того, хто відчув на собі вплив небезпечної релігійної групи. Дізнайтеся, як розпізнати, уникнути небезпек, а також звільнитися від тенет духовного насильства.