Духовні відкриття Category: Біблійні дослідження

Розуміння Біблії: Поетичні книги

Пориньте в красу поезії!

Поезія може бентежити, особливо якщо ми намагаємося зрозуміти її сенс. А також спантеличувати, якщо автор хотів сказати нам щось важливе. Але Бог вирішив відкрити Себе і Свій план порятунку, зокрема і через біблійну поезію. Розуміння, що таке поезія і як вона влаштована, може допомогти нам краще побачити за її рядками Бога. Приєднуйтесь до нас у дослідженні поезії…

Життя у свободі

Серед віруючих часто виникає плутанина в тому, що є плодом Духа, а що ні. Це не список інструкцій про те, як нам слід жити. Це скоріше якості, які ми виявляємо, коли керуємось силою Святого Духа. Кон Кемпбелл нагадує, що в Ісусі Христі ми звільнилися для нового життя, у якому немає місця егоїстичним бажанням, а є можливість служити один одному в…

Розуміння Біблії: ЄВАНГЕЛІЯ

Чотири унікальні книги, один дивовижний Спаситель

Чотири новозавітні книги, відомі як Євангелія, дають нам широку картину життя Ісуса Христа. Хоча кожна з них зосереджена на різних духовних темах або представляє різні аспекти земного життя Ісуса, нам слід цінувати всі Євангелія за їх літературну та історичну цілісність. Євангелісти, натхнені Святим Духом, дають унікальне уявлення про те, хто такий Ісус Христос і для…

Довіра Богу в тяжкі часи

Ви можете покластися на Бога!

Псалом 77 відображає боротьбу псалмоспівця Асафа з сумнівами і розчаруваннями. Але в ньому також видно, як Асаф перемістився з краю прірви відчаю до точки твердої віри. Брошура “Довіра Богу в тяжкі часи” проведе вас крок за кроком через цей Псалом і нагадає про великі Божі справи. На Нього ви можете покластися.

Рей Стедман (1917-1992) був одним із кращих пасторів, проповідників…

Чому ми можемо навчитися у ангелів?

У всі часи людей цікавили теми духовного світу, невидимих ​​істот, надприродних подій. Різдвяна історія особливо багато розповідає про ангелів, а їх зображення (в людському розумінні) стали одним із символів свята. І, напевно, ми не завжди усвідомлюємо, що навіть у християнському середовищі зустрічаються хибні уявлення про ангелів та їх служіння.

У брошурі “Чому ми можемо навчитися у ангелів?” автор Герберт вандер Лугт спробував…

Обітниці Божі

Завжди надійні

Знову і знову ми бачимо в Біблії вірність Бога Своїм обітницям. Вони лежать в основі Божого Слова і відкривають Його добрий, милостивий і надійний характер. Дослідіть Божі умовні та безумовні обітниці і дізнайтеся, що вони залишаються досконалими, навіть якщо ми не до кінця їх розуміємо. У брошурі “Обітниці Божі ” ви побачите, як Бог береже вірність Своїм словам, виконує їх…

Вістки надії

Це правда?

Порожня гробниця, плащаниця і звістка від Ангела − все це спонукало Марію Магдалину та інших поширювати вістку про воскреслого Спасителя.

У брошурі “Вістки надії” Рей Стедман проводить читача через події розп’яття і воскресіння згідно свідчень очевидців, що записані в Біблії. Поміркуйте й порадійте над істиною й надією, які відкрилися в Ісусі Христі.

Рей Стедман був одним з відомих пасторів і духовних служителів XX…

Давайте молитись

Звертаючись до Бога в молитвах, інколи нам важко знайти слова, які б справді виражали почуття нашого серця.

Автор Джеймс Бенкс, звертаючись до молитов біблійних героїв, показує нам, як ми можемо використовувати ці молитви для звертання до Нього в різні часи нашого життя. Автор нагадує нам, що Бог “прагне благословити нас, наблизити до Себе Своєю любов’ю, що дає нашим душам життя”.

Автор…

Послання для всіх часів

Застосовуйте Боже Слово у повсякденному житті!

Багато людей читають Біблію, але багатьом важко зрозуміти та застосовувати у своєму житті її істини.

Ця книга, що є витягом із книги Джека Кухачека “Застосування Біблії”, стане корисним посібником для тих, хто читає Святе Письмо і справді хоче розуміти його послання. Зважаючи на найбільш поширені труднощі, автор пропонує засоби подолання всіх перешкод, що заважають нам розуміти Боже Слово і його…

Заклик мудрості

Прославляйте Бога мудрими рішеннями

“Мудрість, як вона зображена в книзі Приповістей, вчить нас мудрим рішенням серед сповненого подіями життя”, – пише авторка Еліс Метью. Досліджуючи кожний вірш уривку Пр. 31:10-31, вона знаходить там цілу низку характеристик мудрості.

Еліс Метьюс спонукає нас реагувати на Божий голос і допомагає побачити цінність правильних пріоритетів і правильних рішень, що прославляють Бога в нашому щоденному житті.

 …

Сила хреста

Пізнайте, що таке змінене серце

“Навіть серця, які очерствіли в запеклих боях та важких умовах військової служби, не є недосяжними для сили хреста”, – пише автор Бiл Краудер.

Ця глибока та прониклива брошура описує розп’яття Христа з точки зору сотника і спонукає глибше зрозуміти значущість хреста, його силу змінювати життя.

В очікуванні Різдва

Чим ви займаєтесь, чекаючи на здійснення Божих обітниць? Ви впевнені, що мудро витрачаєте час у період цього очікування?

Знайдіть для себе відповіді: як можна будувати свою надію на твердому фундаменті, що встоїть за будь-яких штормів. Брошура “В очікуванні Різдва” містить глибокі істини щодо життя Семена та Анни – істини, що допоможуть вам культивувати у своєму серці смирення та задоволення, коли…

Марія та Йосип

Подивіться на різдвяну історію очима Марії та Йосипа

Побувайте і походіть з Марією та Йосипом у час, коли відбулося чудесне народження Христа. Нехай різдвяна історія дасть Вам свіже, нове розуміння, коли Ви подивитеся на події, що відбулися, їхніми очима. З ними Ви переживете дивне втручання Бога і отримаєте оновлений погляд на різдвяне чудо.

Свята Бога: весняні торжества

Явлений план Божого викуплення

Чи ви знаєте, що життя Ісуса-Месії було передвіщене в ізраїльських святах? Ця істина – коли ви усвідомите, що кожне єврейське свято містить аспекти плану викуплення через Христа – може зігріти ваше серце і зміцнити вашу віру.

Брошура «Свята Бога: весняні торжества» написана нескладною, але дуже переконливою мовою – демонструючи зв’язок між юдейськими святами і християнською вірою, вона…

Пізнання Бога через Послання до Євреїв

Ціна відхилення Христа

Питання про перевагу Христа стояло перед людьми того часу, коли юдеї першого століття відкинули і зрештою розіп’яли Ісуса через Його претендування на Божественність і Месіанство.

Зовсім недавно в широко розголошеній книзі “Код да Вінчі” була зроблена подібна атака на Його авторитет. Автор Послання до Євреїв також піднімає це питання. Він нагадує раннім юдейським віруючим про всеосяжну перевагу Христа…