Якби ви прогулялися вздовж старої цегляної стіни, що тягнеться між протестантським і католицьким кладовищами в голландському місті Рермонд, то побачили б цікаве видовище. З обох боків, впритул до стіни, стоять два однакові високі надгробки: один для чоловіка-протестанта, а інший для його дружини-католички. Культурні правила дев’ятнадцятого століття вимагали, щоб вони були поховані на різних кладовищах. Однак вони не змирилися зі своєю долею. Їхні незвичайні надгробки достатньо високі, щоб піднятися над огородженою перешкодою, так що вгорі їх розділяє лише фут чи два. На вершині кожного з них скульптурна рука тягнеться до іншої, кожна з них стискає руку іншої. Пара відмовляється розлучатися навіть у смерті.
Книга Пісня над піснями пояснює силу кохання. Соломон каже: “Сильне кохання, як смерть” (Пісн. 8:6). Досконала любов ніколи не здається, не замовкає і не може бути знищена. “Води великі не зможуть згасити кохання, ані ріки його не заллють! Коли б хто давав за кохання маєток увесь свого дому, то ним погордили б зовсім!” (в. 7).
“Бог є любов” (1 Ів. 4:16). Наша найсильніша любов – це лише недосконале відображення Божої сильної любові до нас. Він є остаточним джерелом будь-якої любові, яка є справжньою, будь-якої любові, яка є сильною.