Місяць: Листопад 2019

Старанно виготовлені

На відео в Інтернеті Алан Глустофф, виробник сиру з Гошену (штат Нью-Йорк), описує процес дозрівання сиру, який додає йому аромату і текстури. Кожний шматок сиру, перед тим як потрапити до магазину, лежить на полиці в підземному сховищі від шести до дванадцяти місяців. У цьому вологому середовищі за сиром ретельно наглядають. “Ми робимо все можливе, аби забезпечити належне середовище… і розкрити увесь сирний потенціал”, – пояснив Глустофф.

Небезпечні матеріали

Звук сирени досяг критичного рівня, коли біля мого автомобіля швидко проїхала машина рятувальної служби. На ній виднілися слова “небезпечні матеріали”, освітлені мигаючими вогнями, що сліпуче світили через моє лобове скло. Пізніше я дізналася, що ця машина їхала до наукової лабораторії, де почав протікати резервуар із сірчаною кислотою об’ємом у 400 галонів. Рятувальники мали одразу усунути протікання речовини, бо вона здатна шкодити усьому, що з нею контактує.

Щира подяка

Під час підготовки Ксав’єра до першої співбесіди мій чоловік Алан дав нашому сину пачку листівок з подякою, аби він розіслав їх після зустрічі з потенційними роботодавцями. Тоді Алан, ґрунтуючись на багаторічному власному досвіді менеджера, вдавав інтерв’юера і задавав Ксав’єру питання. Після рольової гри наш син поклав у папку декілька копій свого резюме. Він усміхнувся, коли Алан нагадав йому про листівки. “Я знаю, – сказав він, – що листівка зі щирою подякою вирізнить мене з-посеред усіх інших претендентів”.

Жадібна хватка

У давній байці “Хлопчик і фундук” розповідається, як хлопчик засовує руку в банку з горіхами та бере повну жменю. Однак його рука стає настільки великою, що застряє в банці. Не бажаючи втратити хоч щось зі свого скарбу, хлопчик починає плакати. Зрештою йому порадили залишити декілька горіхів, щоб витягнути з банки руку. Жадібність може бути суворим босом.

Він це зміг

Пастор Ватсон Джонс згадує, як вчився їздити на велосипеді. Його батько ішов поруч, як раптом маленький Ватсон побачив на ґанку дівчат. “Татку, я вже можу сам!” – сказав він. Але це було не так. Ватсон надто пізно усвідомив, що ще не навчився балансувати без батьківської підтримки. Він ще не досяг того рівня, про який думав.

Божий особливий скарб

Уявіть простору тронну залу. На престолі сидить великий цар. Він оточений різними слугами, кожен з яких веде себе найкращим чином. Тепер уявіть скриню біля ніг царя. Цар іноді нахиляється і перебирає її вміст. Що ж лежить у скрині? Коштовне каміння, золото і самоцвіти, які подобаються царю. У цій скрині лежать царські скарби, колекція, яка сповнює його великою радістю. Вам вдалося це уявити?

Розмова про Бога

Згідно з дослідженням Barna Group у 2018 році, більшість американців не любить говорити про Бога. Тільки сім відсотків сказали, що регулярно обговорюють духовні питання. Віруючі в Америці не надто відрізняються. Лише тринадцять відсотків постійних відвідувачів церкви кажуть, що вони один раз в тиждень спілкуються на духовні теми.